RISINĀJUMI

Piemēroti jebkura izmēra IT infrastruktūrai

DATORTEHNIKAS PIEGĀDE

Pārdošanas menedžeri piegādās dažādu pasaules zīmolu datoriekārtas atbilstoši klienta budžeta iespējām - sākot no atsevišķas perifērijas ierīces (monitors, printeris) un atsevišķa datora līdz pat serveru sistēmām, disku masīviem un veselām datoru partijām no ražotājrūpnīcas. Unitree eksperti vienmēr konsultēs par priekšrocībām dažādu iekārtu izvēles varientiem. Uzņēmums ir noslēdzis tiešos līgumus ar daudziem Eiropas datoriekārtu izplatītājiem. Visām iekārtām nodrošināta garantijas apkalpošana un remonta serviss. Klientam nav jāuztraucas par iekārtu transportēšanu uz remontu un atpakaļ, kā arī attiecīgo dokumentu noformēšanu - Unitree darbinieki paši parūpēsies par visu. Ar šādu pieeju uzņēmums iemantojis autoritāti un atzinību savu klientu vidū.

DATORTĪKLU IZVEIDOŠANA UN UZTURĒŠANA

Ikviena uzņēmuma lokālais datortīkls ir neaizstājams resurss, lai apvienotu visu strādājošo darbu. Tā stabila, droša un nepārtraukta darbība ir obligāta katram vadošam biznesa uzņēmumam. Unitree speciālisti gādās par pilnīgu uzņēmuma datortīkla infrastruktūru - no kabeļu vadu ievilkšanas un testēšanas līdz visu tīkla infrastruktūrai nepieciešamo komponentu piegādei un konfigurēšanai - rūteri, slēdži, serveri, drošības sistēmas. Vienojoties ar klientu, tiek nodrošināta visa tīkla un servera iekārtu turpmākā administrēšana, uzraudzība un uzturēšana. Veicamo darbu kvalitāte ir garantēta.

PROGRAMMATŪRAS UN LICENČU PIEGĀDE

Uzņēmuma speciālisti klientiem piedāvā dažāda veida programmatūru, to uzstādīšanu un uzturēšanu. Šīs sistēmas ir dažādas - virtualizācijas, rezerves kopēšanas, drošības, vadības, biroja un citas. Grūtības, kas rodas, saskaroties ar atšķirīgu ražotāju licencēšanas shēmu daudzveidību, var pārvarēt veicot uzņēmuma programmatūras auditu. Šāda audita veikšana pie klienta ir stingri konfidenciāla. Rezultātā tiek izteikti priekšlikumi par optimālajiem programmatūras legalizācijas variantiem, ņemot vērā licenču izmaksas.

KOMPLEKSO RISINĀJUMU IZSTRĀDE UN IEVIEŠANA

IT pārzināšana un ilggadīga pieredze Unitree darbiniekiem ļauj piedāvāt klientiem pilnu komplekso risinājumu īstenošanas ciklu, sākot no prasību izstrādes un to realizācijas tehnoloģisko un izmaksu variantu sagatavošanas līdz pat nepieciešamo komponentu iegūšanai, to noregulēšanai, integrācijai, lietotāju apmācībai un pieņemšanai no pasūtītāja puses. Tiek piedāvāta arī tālāka ieviesto risinājumu administrēšana un uzturēšana saskaņā ar līgumu par IT ārpakalpojumiem. Ar šo risinājumu ieviešanu uzņēmums piedāvā izvēlēties pakalpojumus: „viss ietverts" vai arī strādāt vienā komandā ar pasūtītāja personālu.

SERVISA SISTĒMAS ManageEngine IEVIEŠANA

Lai nodrošinātu uzņēmuma darbinieku, kuri izmanto datorus un dažādas informācijas sistēmas, ar IT dienesta atbalsta efektīvu sadarbību Unitree piedāvā ieviest vienu no visefektīvākajām servisa apkalpošanas uzņēmuma sistēmām – izstrādātāja ManageEngine sistēmu ServiceDesk Plus . Šī sistēma ir balstīta uz ITIL standartiem un noderēs gan nelieliem uzņēmumiem, gan lielām korporācijām. Tās ieviešana ļaus automatizēt lietotāja atbalsta dienesta darbu, standartizēt un klasificēt uzņēmumā izmantotos tehniskos resursus, padarīt „caurspīdīgu” IT atbalsta darbinieku darbu un novērtēt viņu ieguldījumu. Bez ievērības nepaliks neviens lietotāja iesniegums. Šādas sistēmas izmantošana samazinās laiku, lai novērstu kļūdas un atrisinātu samilzušās problēmas.

UZ ZABBIX BALSTĪTAS MONITORINGA SISTĒMAS IEVIEŠANA

Ikvienā biznesa sfērā svarīga priekšrocība ir nekavējoties uzzināt par problēmām informācijas sistēmā vai infrastruktūrā, lai savlaicīgi pieņemtu lēmumus par darbu uzsākšanu iekārtas vai sistēmas darbības atjaunošanā. Īpaši svarīgi administratoram, kurš atbildīgs par monitoringu, uzzināt centralizētu diagnostiskā monitoringa informāciju. To visu nodrošina uz Zabbix balstīta monitoringa sistēma, kuras ieviešanu un uzstādīšanu piedāvā veikt Unitree speciālisti. Sistēmu var elastīgi pielāgot, lai kontrolētu jebkuru iekārtu, un tā spēj ne tikai novadīt informāciju uz centrālo terminālu, bet arī nosūtīt ziņojumu uz elektronisko pastu vai mobilajām ierīcēm.

SISTĒMAS "GUDRĀ MĀJA" IZVEIDOŠANA UN UZTURĒŠANA

Unitree piedāvā sistēmas „Gudrā māja” projektēšanu, montēšanu un apkalpošanu. Varat izvēlēties un pasūtīt vai nu tikai atsevišķus pakalpojumus vai arī "viss ietverts" savai mājai vai birojam. Uzņēmuma speciālisti izdarīs visu nepieciešamo – objekta apsekošanu un koncepcijas izstrādi, tehniskā uzdevuma sastādīšanu, sistēmas projektēšanu, aparatūras piegādi un montāžu. Pēc montēšanas saskaņā ar klienta vēlmēm tiek veikta sistēmas noregulēšana, kā arī lietotāju apmācība. Unitree speciālisti veiks arī sistēmas garantijas un pēcgarantijas remontu. Jūsu mājas vai birojs kļūs maksimāli komfortabli un droši, bet tā vadība – droša un ērta.

UNITREE

Datortehnikas piegāde jebkādam budžetam